• 150 TL Üzeri Tüm Alışverişlerinize Kargo Bedava !
Genel Müşteri Memnuniyeti 


Firma olarak en büyük hedefimiz müşterilerimize ürünlerimizi kaliteli ve ucuz olarak yönlendirmektir.Üretici firma olmamızın en büyük avantajı müşterilerimize direk tek elden ucuz bir şekilde ürünü gönderebilmektir. Firmamız ürünleri siparişiniz üzerine anlık olarak üretime alınıp hazırlanmaktadır. Bütün ürünlerimizde kalite kontrol yapılmaktadır. 


Sipariş Onaylama ve Kargolama Süreçleri


Siparişiniz sisteme düştüğü anda bize sistemden uyarı gelmektedir. Sistemden uyarı geldiği anda operasyon ekibimiz siparişiniz onaylayıp ürünü hazırlama sürecine almaktadır.Ürünlerimiz kaliteli kalın kutulara sarılarak faturası kutu içine bırakılır. Gerekli kargo kodu ile kargo çıkış işlemi için bekleme süreci başlanır.Siparişlerinizi Hafta içi her gün Saat 15:00 dan önce verdiğiniz taktirde Aynı gün şuanda çalışmakta olduğumuz MNG KARGO ile tarafınıza gönderilmektedir.Bütün ürünlerimizde kargolar ücretsizdir. ( Kapıda ödeme için + 8 TL ürüne eklenmektedir.) .Ürününüz size ulaştığında kargo şirketinin sizden ücret istemesi durumunda bizimle irtibata geçmeyi unutmayınız! 

İade Süreçleri 


Firma olarak bütün ürünlerimizin iadesini koşulsuz kabul etmekteyiz. Ürünü açmış olmanız bizim için sorun teşkil etmemektedir. Ürünün kullanılmamış olması bizim için yeterlidir. Ürünlerimiz her ne kadar kontrol edilse de bir insan kontrolünde yapılmaktadır. Üretim hatası , Kargo yıpranması  vb gibi durumlarda direk bizimle irtibata geçerek ürünü iade edebilir siniz . Bu konu firmamız sizin için gerekli hassasiyeti gösterecektir. 


Unutmayın Önce Müşteri Memnuniyeti :)